<  «  Травень 2018  »  >

Читай новини у соцмережах!

04 червня 2015
Dear Colleagues!

June 5, 2015
Ukrainian Academy of Banking of the National Bank of Ukraine
will be held the X International scientific conference
"International banking competition: theory and practice"
(in on-line mode)

Шановні колеги!

Державний вищий навчальний заклад
"Українська академія банківської справи Національного банку України"
5 червня 2015 року проводить Х Міжнародну науково-практичну конференцію
"Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика"
(в on-line режимі)

Papers (Статті)
 Additional information (Додаткова інформація)
Instruction manual of the conference page
22 травня 2018

8 – 14 квітня студенти-міжнародники та представники інших спеціальностей ННІ БТ «УАБС» відвідали Університет прикладних наук Дойче Бундесбанку (Deutsche Bundesbank University of Applied Sciences) м. Хахенбург, Німеччина, з метою участі у навчальному семінарі «International Week of Central Banking».

21 травня 2018

18 травня 2018 року науковий співробітник кафедри міжнародної економікиВоронцова Анна Сергіївнавзяла участь у третьому відкритому економічному форумі «Економічне зростання та створення робочих місць: порядок денний для України» (ІІІ Open economic forum) за організації Української Ради бізнесу

21 травня 2018

Запрошуємо взяти участь в навчальних семінарах в рамках реалізації спільного з Чеським УПН проекта «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку. Мова проведення заходів – англійська, переклад забезпечується.

21 травня 2018

The joint project "ENHANCEMENT OF CAPACITY BUILDING PROCESS IN QUALITY OF EDUCATION AND RESEARCH SSU AND SNAU" funded by the Development Cooperation of the Czech Republic invites students to take part in the international summer school, July 16-27, 2018. The topic: “Sustainable Rural Development through Agrarian Cooperation”. Speakers are the international experts of the project.Working language – English.

21 травня 2018

Запрошуємо шановних представників студентського самоврядування та активних студентів до участі в заходах в рамках реалізації спільного з Чеським УПН проекта «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку в травні 2018 року.