Ініціатива #безсоломинкибудьласка стала результатом роботи української команди у рамках довгострокового проєкту Youth Activation, що організовує Center for Euroinitiatives за підтримки Eastern Partnership Youth Window of ERASMUS+ Programme.

Youth Activation - це багатоступенева довгострокова програма для молодіжних організацій країн Східного партнерства, яка розпочалася в лютому. Програма спрямована на підвищення навичок та компетенцій молоді у сфері розвитку місцевої молодіжної політики з особливим акцентом на онлайн-участі та медіаграмотності.

У рамках проєкту організаторами були реалізовані такі заходи:

-         24 жовтня у Сумах відзначили "День без соломинки". У цей день 14 сумських ресторанів та кафе відмовилися від використання соломинок. Також цього дня була проведена панельна дискусія;

-         за тиждень до "Дня без соломинок" відбувся флешмоб «Тиждень без соломинок». Протягом семи днів усі охочі публікували фотографії у соціальних мережах, як вони відвідують заклади громадського харчування та замовляють напій без соломинки. До знімків потрібно додати хештеги: #безсоломинкибудьласка #безсоломинки;

-         ініціатори проєкту #безсоломинкибудьласка розробили петицію до Сумської міської ради про впровадження ініціативи заборони використання пластикових соломинок в місті Суми у закладах харчування. Ознайомитися з нею ви можете за посиланням:

https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2053

281019_1 281019_2 281019_3 281019_4 281019_5 281019_6