Шановні студенти та аспіранти, запрошуємо вас доєднатися до роботи найкреативнішого, найкориснішого та найцікавішого науково-практичного гуртка в ННІ БТ «УАБС»! З вами працюватиме кандидат економічних наук, доцент, проектний менеджер, тренер неформальної освіти, консультант з міжнародного розвитку Замора Оксана Михайлівна. Якщо ваших друзів та колег з інших факультетів цікавить тематика нашого гуртка, запрошуйте їх також!

Концепція гуртка:

Робота науково-практичного гуртка «Проектний менеджмент та дизайн-мислення» спрямована на формування особливого формату мислення у учасників, заснованого на практично-орієнтованому проектному підході та принципах дизайн-мислення. За результатами роботи учасники не лише отримають нові практичні навички чи знання, але і зможуть реалізувати свої ініціативи та проекти.

Робота гуртка буде реалізуватися в режимі регулярних зустрічей (запланованих або за запитом учасників) та онлайн. Онлайн-спілкування доступне через електронну пошту, месенджери Telegramта соціальної мережі Facebook. При можливості, зустрічі будуть проходити у форматі екскурсій, на природі або із залученням зовнішніх спікерів/експертів.

Напрямки роботи гуртка:

- інформування щодо можливостей міжнародного розвитку через грантові інструменти для студентів, аспірантів, викладачів та організацій;

- робота над особистими ідеями, груповими проектами та ініціативами учасників гуртка;

- консультаційна підтримка в розробці та поданні документів на отримання міжнародних стипендій, грантів;

- консультаційна підтримка з питань проектного дизайну та менеджменту.

На перших, установчих, зустрічах напрямки та формати роботи гуртка можуть бути доповнені за запитом учасників.

Графік роботи:

Вівторок, 16.35-17.55, за попереднім підтвердженням часу та місця через Telegramканал Кафедри МЕВ.

Місце роботи гуртка: ауд. К-2 319.

Керівник роботи гуртка – к.е.н., доцент кафедри МЕВ ННІ БТ «УАБС» СумДУ Замора Оксана Михайлівна.

УВАГА!

Просимо всіх, хто зацікавився, зареєструватися, надіславши листа на поштову скриньку керівника гуртка pantomimaATukr.net. Повідомте, будь-ласка, свої дані (ПІБ, група, курс) та сферу своїх інтересів.

211019