12 жовтня за ініціативи кафедри Міжнародних економічних відносин до СумДУ завітав науковець-практик, громадянин Німеччини, Dr. Alexander Udyansky, який наразі працює Керівником відділу розрахунків і лабораторних випробувань (Simulation Group Manager) в компаніі Bosch Китай, м. Суджоу, Китай (Bosch Automotive Products (Suzhou) Ltd, P. R. China). 

Почесний іноземний гість зустрівся зі студентами спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини та викладачами кафедри МЕВ і провів інтерактивну лекцію-семінар на тему Культурні особливості ведення бізнесу великими міжнародними компаніями в різних країнах.

З присутніми гість поділився своїм досвідом ведення бізнесу, переговорів, роботи в мультикультурному середовищі, розповів про роботу компанії Bosch в Німеччині, Китаї, США, Угорщині та інших країнах світу, порадив як себе поводити в тих чи інших ситуаціях з представниками різних національних та культурних верств.
Олександр наразі займається організацією та управлінням групи розрахунку та моделювання надійності електронних блоків управління для автомобільної промисловості, а також має досвід роботи в різних країнах, в мультинаціональних колективах.

171019_1