Професор кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету, доктор економічних наук Ф.О. Журавка перебуває в Університеті Бінгем (Нігерія) у рамках реалізації підписаної угоди про співпрацю, яка передбачає обмін студентами, аспірантами та викладачами.

Програмою академічної мобільності, яка розрахована на 3 місяці, передбачається викладання на факультеті економіки 2 навчальних дисциплін: «International Economics” та “Financial Management”.

Протягом перших 3 тижнів перебування відбулися зустрічі з ректором університету, професором Вілліамом Барнабасом Кьюріксом, проректорами та деканом економічного факультету Дж. Аєдогбоном, а також іншими викладачами. У ході проведених зустрічей обговорювалися питання щодо особливостей викладання та системи оцінювання знань студентів в Університеті Бінгем. Крім того, відбулася зустріч офіційної делегації СумДУ з представниками Посольства України у Федеративний Республіці Нігерія.

Професором Журавкою Ф.О. проведено перші лекційні та практичні заняття з вищезазначених дисциплін.

181019_1 181019_2 181019_3 181019_4