5–12 листопада 2019 року студенти третього курсу Бурнакова Валерія та Лавошник Станіслав кафедри міжнародних економічних відносин в рамках молодіжного обміну відвідали Грузію.

«Неймовірні хінкалі, дуже смачні хачапурі та найкращий грушовий лимонад у житті!», – такими словами студенти описують власні спогади про привітну Грузію. 

З 5 по 12 листопада 2019 року студенти третього курсу Бурнакова Валерія та Лавошник Станіслав взяли участь у молодіжному обміні «Volunteer Me Up» від Центру Європейських Ініціатив за підтримки Erasmus+. Метою цього проекту була європейська інтеграція та опанування студентами навичків реалізації власних ідей у практичній площині. Учасниками проекту стали представники молодого покоління з Грузії, Арменії, Польщі та України. Завдяки даному молодіжному проекту наші студенти удосконалили в першу чергу знання англійської мови та вміння працювати в команді. Кожного дня студенти розв’язували складні кейси, а тому навички критичного мислення, отримані в університеті, стали їм в нагоді.


Власні враження від подорожі описує Бурнакова Валерія: «Ми познайомилися з активною молоддю з різних країн, з людьми, які надихають, і яким ми вдячні за неймовірну атмосферу у Грузії. Найбільше мені сподобалась можливість працювати в команді з представниками різних країн, таким чином ми могли ділитися враженнями та досвідом один з одним. Увесь час ми перебували в сонячній Грузії, а саме в маленькому містечку Кобулеті, також у нас була можливість трішки подорожувати, тому ми відправилися в палке Тбілісі, неперевершене Батумі та Кутаїсі. Ця подорож була на кшталт перезавантаження, аби з новими силами повернутися до рідного університету та продовжувати навчання!»

241219_3 241219_2 241219_1