21 листопада 2019 року студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (3-4 курси навчання) відвідали виробництво АТ «Технологія» у супроводі доцента кафедри міжнародних економічних відносин Ярової Інесси Євгенівни.

Мета практико-орієнтованого візиту на виробництво АТ «Технологія» –ознайомлення студентів з основними видами міжнародної та виробничої діяльності компанії, асортиментом продукції та послугами підприємства,

АТ «Технологія» оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням. Компанія контролює всі технологічні процеси від виробництва сировини і друку до виготовлення кінцевого продукту. Протягом екскурсії студенти оглянули цех з установками виготовлення поліетиленових плівок для ламінації та комбінованих багатошарових ламінаційних матеріалів, а також лінії виробництва пакетів Bag-in-box, термоусадочних та поліламінатних ковпачків, шампанських капсул, паперових та алюмінієвих етикеток.

Майбутніх фахівців з міжнародної діяльності надихнули основні принципи компанії, а саме: стабільність виробництва, професіоналізм та комплексний, глобальний підхід. Дане виробниче підприємство – стратегічна платформа для міжнародної та виробничої практики молодих спеціалістів, які готові до цікавих завдань і постійного розвитку із подальшою можливістю стати частиною компанії «Технологія».

Учасники заходу вдячні представникам компанії за організацію екскурсії з надією на подальшу плідну співпрацю!

221119_1 221119_2