30 листопада 2017 року (четвер) о 15-00 в Конгрес-центрі СумДУ, м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (ауд. 118) відбудеться захід в рамках Освітньої ініціативи CFA Society Ukraine 2017 під час якого Костянтин Шост, CFA, ризик менеджер EastOne Group, розповість як побудувати успішну кар’єру в галузі інвестицій та фінансів.

CFA Society Ukraine покликане об’єднати інвестиційних професіоналів, забезпечуючи їх безперервну освіту; підвищення рівня обізнаності в Україні про освітню програму CFA як проглобальний стандарт інвестиційної професії; сприяння впровадженню в інвестиційну галузь України принципів етики, освіти та професіоналізму CFA Інституту.

З метою реалізації даної місії CFA Society Ukraine організує освітні проекти, що допомагають молодому поколінню фінансистів вдосконалити свої практичні уміння та поглибити професійні навички.

З метою розвитку освітніх ініціатив в Україні, що є частиною місії CFA Institute, а саме сприяння підвищенню якості професійних знань інвестиційної спільноти, CFA Society Ukraine планує проведення оглядових лекцій на базі провідних українських ВУЗів на тему: «Успішна кар’єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно?» в рамках University Outreach Program.

У ході лекції представник CFA Society Ukraine Костянтин Шост, CFA, ризик менеджер EastOne Group, розкриє:

  • проблеми фахової освіти в університетах України сьогодні;
  • можливості отримання дистанційної фахової освіти - CFA Program як найпрестижнішої визнаної світом кваліфікації фінансового аналітика;
  • ознайомлять аудиторію з місією CFA Institute як найбільшого об’єднання інвестиційних професіоналів у світі.

Також він більш детально розповість про діяльність CFA Society Ukraine, та можливості для студентів залучитися до діяльності товариства. Це не тільки CFA Program або CFA Institute Research Challenge, але також і розвиток етичних стандартів в професійному середовищі, можливість отримати стипендії від CFA Institute тощо.

У якості лектору залучено члена CFA Society Ukraine, Костянтина Шоста, CFA, ризик менеджера EastOne Group, який має досвід отримання CFA Program, а також досвід праці за фахом. Таким чином студенти матимуть можливість запитати про досвід роботи та проблеми/перспективи працевлаштування.

З рекламним проспектом заходу можна ознайомитись за наступними посиланнями: укр. версія, англ. версія.