31 жовтня - 1 листопада 2019 року в рамках спільного проекту за фінансової підтримки Чеського агентства розвитку відбувся міжнародний семінар про якість публікації наукових досліджень, наукової роботи, а також про принципи наукометрії.

31 жовтня - 1 листопада 2019 року за участі представників Сумського ДУ та Сумського НАУ відбувся дводенний семінар, який ознайомив молодих дослідників та докторантів із сутністю наукових досліджень, основами наукової роботи, а також принципами наукометрі. Експертом та лектором виступав професор Чеського університету природничих наук у Празі, редактор кількох наукових журналів, що індексуються у базах даних WoS та SCOPUS Девід Херак.

Учасники зазначили, що отримані знання допоможуть успішно опублікувати наукову статтю, а також правильно подати заявку на науковий проект. Усі учасники семінарів будли нагороджені сертифікатами участі у дводенному міжнародному науковому семінарі.


Семінар було організовано в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні», який фінансується Чеською агенцією розвитку. Координатором проекту для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій "УАБС" Сумського ДУ.


Запрошуємо всіх бажаючих на серію семінарів для науковців та дослідників, що заплановані в рамках проекта на 11-13 листопада на теми: розробка та управління науковим проектом, діджиталізація вищої освіти, формування внутрішньої системи університету для підтримки науки та досліджень. Семінари будуть проводити три чеські експерти.

031119_1 031119_2 031119_3