12 грудня 2019 року студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (4 курс навчання) відвідали виробництво ТОВ «Керамейя» у супроводі викладачів кафедри міжнародних економічних відносин Ярової Інесси Євгенівни та Курбатової Тетяни Олександрівни.

Основна мета практико-орієнтованого візиту на виробництво ТОВ «Керамейя» – ознайомлення студентів з основними видами міжнародної та виробничої діяльності підприємства, асортиментом продукції та послугами, ціновою політикою компанії.

ТОВ «Керамейя» - успішне підприємство, яке впроваджує сучасні інноваційні виробничі технології, займає лідуючі позиці на ринку будівельних керамічних матеріалів в Україні, розширює експортні ринки, отримуючи все більшу популярність та визнання на світових ринках будівельного спрямування. Зокрема, під час екскурсії студенти ознайомились з технологічним процесом виробництва клінкерної цегли та основними видами продукції підприємства. Майбутніх фахівців з міжнародної діяльності зацікавили проблеми та перспективи розвитку логістичної та маркетингової політики підприємства, питання розширення ринків збуту та основних інвесторів з подальшою перспективою проходження виробничої практики на даному підприємстві.

Кафедра міжнародних економічних відносин висловлює вдячність представникам компанії за організацію екскурсії з надією на подальшу плідну співпрацю та нові зустрічі!

151219_2.JPG 151219_1.JPG 151219_3.JPG 151219_4.JPG 151219_5.JPG