Семінар-тренінг  на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)»  відбудеться 11 – 12 грудня 2017 року в м. Суми, в Конгрес-центрі СумДУ (ауд.101) за інформаційної підтримки Сумського державного університету. Семінар присвячений практичним питанням сертифікації продукції, розвитку туристичних кластерів, залучення додаткових коштів для бізнесу та участі у грантових програмах ЄС.

До участі запрошуються підприємці, представники громадських організацій та органів влади, освітяни. Спікерами заходу виступлять експерти  у сфері технічного регулювання із м.Києв та Львів. Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем. За результатами заходу учасники отримають сертифікати.

Семінар-тренінг  на тему «Реалізація вимог ЄС Щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)»  відбудеться 11 – 12 грудня 2017 року в м. Суми.

До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій та органів влади. Учасники разом з експертами  у сфері технічного регулювання із Києва та Львова обговорюватимуть:

·  зміни у торговельному режимі у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС,
·  стимулювання малих  та середніх підприємств (МСБ) до  наближення національних вимог  до європейських, зокрема в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості, адже на законодавчому рівні ці процеси можуть затягнутися на роки.  
·  міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо функціонування цієї системи.  
 
Практичний аспект семінарів включатиме напрацювання рекомендацій до впровадження системи технічного регулювання за трьома вищезгаданими напрямками в  Україні (враховуючи нинішній стан, існуючі загрози та виклики). Також передбачається формування ініціативних фокус-груп, які б продовжили свою роботу після завершення зустрічей у напрямку розвитку регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластеру (АРТК) та налагодження міжрегіональної співпраці.
Першим в серії семінарів, запланованих в рамках реалізації проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання»,  який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС),  пройшов семінар в м. Луцьк 31 жовтня – 1 листопада 2017 року.
 
Наступні семінари в рамках проекту пройдуть в Полтаві, Львові та Чернігові.

Початок семінару – о 10.00.

Місце проведення – Конгрес-центр СумДУ, м. Суми, вул.Покровська, 9/1.

За довідками звертатись за телефонами: 0669783411 – Людмила Чабак, 0952703218 – Олександра Правдива, 0634325085 - Оксана Замора.

Проект «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання» реалізується під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy).

Відповідальний за реалізацію проекту ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»(http://institute.sivertraining.org.ua,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».