Брейн-ринг

Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумщини до участі в інтелектуальній грі "Брейн-ринг" на соціально-економічну тематику (англійською мовою), яка відбудеться 15 березня 2013 року в ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за адресою:

м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, актова зала (3-й поверх).

Інтелектуальна гра "Брейн-ринг" проводиться кафедрою міжнародної економіки, кафедрою іноземних мов та іншими кафедрами за участю учнівських команд, які змагаються між собою на правильність та швидкість надання відповідей на поставлені ведучим питання. Метою гри є розвиток кмітливості учасників, розширення економічного кругозору та рівня володіння англійською мовою.

До участі у грі приймаються заявки від учнівських команд окремих шкіл, збірних кількох шкіл, сформованих з учнів старших класів, які можна заповнити он-лайн (індивідуальна форма, командна форма) або скачати та переслати електронною поштою (адресу зазначено нижче). Учасниками брейн-рингу можуть бути також учні, які підготували питання на визначену тему англійською мовою.

Термін подання заявок учасників та ігрових питань – до 7 березня 2013 року. Команди-учасниці будуть нагороджені грамотами та цінними призами, автори найбільш вдалих ігрових питань - призами за кращу роботу в таких номінаціях:

  • за інтелектуальність;
  • за незвичайність підходу;
  • за вишуканість формулювання.

Більш детальна інформація про правила гри, алгоритм формулювання питань (за зразком), порядок підготовки заявок та їх подачі до оргкомітету гри міститься у посиланнях до тексту.

Заявки учасників та ігрові питання надсилаються електронною поштою у вигляді файлів у редакторі MS Word на адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: (0542) 619-942 ; (099) 565-77-67 – Ольга Борисівна. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та довготривале ділове партнерство.

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.