Гра «Брейн-ринг» англійською мовою

У зв’язку із запровадженням європейських стандартів освіти в Україні кафедра міжнародної економіки у співпраці з кафедрою іноземних мов Української академії банківської справи за підтримки Обласного управління освіти 11 квітня 2014 року проводять інтелектуальну гру «Брейн-ринг» (англійською мовою) для школярів області. З Положенням про проведення гри англійською та українською мовою та правилами гри можна ознайомитись за посиланням.

Безпосередніми учасниками є заздалегідь сформовані команди школярів. Причому, школярі можуть бути як членами команди, так і авторами ігрових питань (посилання на вимоги нижче за текстом). Для цього необхідно заповнити командну заявку або заявку окремого учасника та надіслати на електронну адресу Афанасьєвої О.Б.,що розміщена нижче у тексті.

Відбіркові ігри та Фінальний етап відбудеться в стінах банківської академії за адресою:

М. Суми, вул.. Петропавлівська, 57, актова зала (третій поверх)

Підготовчий етап гри триває до 4 квітня 2014 року і полягає у формуванні команд- учасниць та підготовці бази питань, що будуть безпосередньо розігруватися під час гри.

Вимоги до написання питань, алгоритм складання та зразок питання можна розглянути, перейшовши за посиланням.

Гра відбудеться 11 квітня 2014 року у формі інтелектуальних перегонів учасників – команд гравців, що до 4 квітня заявили про свою участь у грі.

Команди учасників формуються з-поміж школярів. Чисельність однієї команди – 4-6 учасників. Перед початком гри капітани розігрують порядкові номери своїх команд. За наявності більше 5-ти команд брейн-ринг проходить у 3 тури – відбірковий, півфінальний та фінальний. У відбірковому турі команди поділяються на групи та визначають перше й друге місця в кожній з них. У півфіналі грають між собою 4 кращі команди, що посіли перші місця у групах, а також ті другі команди, які набрали більше балів за правилом першості (особливості виходу команд до півфіналу див. у Положенні про брейн-ринг). Переможці півфіналу виходять до фінального туру гри.

Гра відбуватиметься за наступною програмою:

10 квітня:

прибуття команд з віддалених районів та розміщення в готелі «Олімпійський».

11 квітня:

· 9.00 -9.15 – реєстрація учасників;

· 9.15-11.00 – жеребкування команд та відбірковий тур брейн-рингу у групах;

· 11.00-11.15 – перерва;

· 11.15-12.00 – півфінальний тур;

· 12.00-12.15 – перерва;

· 12.15-12.35 – фінальний тур;

· 12.35-13.00 – підбиття підсумків гри, нагородження переможців;

· 13.00 – обід, від’їзд учасників.

Заявки учасників та ігрові питання формуються до 4 квітня і надсилаються електронною поштою у вигляді вкладених файлів формату MS Word на адресу:

Телефон для довідок: (0542) 665-042; (099) 565-77-67 - Ольга Борисівна

Як показав досвід проведення брейн-рингу минулого року турнір викликав неабияку зацікавленість серед учнівських команд загальноосвітніх закладів. У ньому взяли участь 14 шкільних колективів із Сум і області, що складались із 84 кмітливих учнів, знавців англійської мови. Відеозвіт про хід та результати гри можна переглянути тут:

Запрошуємо кмітливих і допитливих старшокласників, поціновувачів англійської  мови до участі в інтелектуальних перегонах!

Список документів, що можуть знадобитися майбутнім учасникам:

1. Положенням про проведення гри англійською та українською мовою.
  2. Вимоги до складання питань.
  3. Алгоритм складання питання.
  4. Зразок питання.
  5. Заявка учасника.
  6. Заявка на участь команди.
  7. Правила гри.