Вітаємо переможців брейн-рингу!

11 квітня академія гостинно відкрила двері перед учасниками вже традиційних перегонів – інтелектуальної гри «Брейн-ринг», що проводиться англійською мовою для школярів старших класів. Учні 15-ти команд із Сум, Охтирки, Конотопу, Тростянця та Глухова загальною чисельністю близько 100 осіб взялися поборотися за звання кращого знавця основ економіки та англійської мови.

Після жеребкування команди розійшлися по відбіркових групах, де в гострій боротьбі змагалися за вихід до півфіналу. Ведучі ставили непрості питання, учні проявляли дива винахідливості та кмітливості, відповідаючи на них. До півфінального туру вийшли команди Олександрівської гімназії, гімназії №1, спеціалізованої школи № 9 Сум та охтирської гімназії.

Найбільш запеклі перегони розгорнулись саме у півфіналі й фіналі брейн-рингу.

І ось під звуки фанфар вручаються нагороди переможцям брейн-рингу. Найглибші знання з англійської мови, широку ерудицію та кмітливість виявили учні Сумської спеціалізованої школи № 9 «Ерудит». Друге місце посіла команда «Ad astra» Олександрівської гімназії. Нагороду за третє місце отримали учні та керівники двох команд: гімназії № 1 Сум та Охтирської гімназії.

Приз в номінації «Кращому капітану» виборов Іван Биков – капітан команди кадетів. «За волю до перемоги» була нагороджена  команда «Піраміда» з Глухова. «Відкриттям року» журі визнало команду Боромлянського НВК. У номінації «За інтелектуальність питань» нагороди удостоєна Катерина Бова – учениця Тростянецької спецшколи № 2.

Після святкового обіднього частування для учасників була проведена оглядова екскурсія корпусами академії. Роз'їжджалися школярі сповнені вражень від незабутніх баталій на інтелектуальному фронті та зустрічей з ровесниками на ігровому подіумі.

Детальний звіт про проведення гри можна переглянути за посиланням.

Питання, що найбільш зацікавили учасників можна переглянути тут.

Підготував професор кафедри міжнародної економіки М.І.Макаренко

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.